Produkty

Podwójna słodka przyjemność ze Szwecji

Podwójna słodka przyjemność ze Szwecji
A teraz o słodkiej nowości ze Szwecji tym razem na naszym rynku pojawiła się nowa wersja znanego szwedzkiego batonika Daim. Czy jest dużo lepsza, chyba

A teraz o słodkiej nowości ze Szwecji tym razem na naszym rynku pojawiła się nowa wersja znanego szwedzkiego batonika Daim. Czy jest dużo lepsza, chyba tak bo? jest podwójna!

Wrocław, 11.12.2013

INFORMACJA PRASOWA

MARKA : DAIM
ASORTYMENT: Baton Daim Double

Nowy Baton DAIM Double podwójna słodka przyjemność ze Szwecji

Czy wiesz, że szwedzki baton Daim jest taki sam od ponad 60 lat? Jest od zawsze tak samo pyszny – kruchy i chrupiący, maślano-migdałowy, zanurzony w subtelnej czekoladzie od zawsze tak samo wyjątkowy. Właśnie dzięki temu, na przestrzeni lat szwedzki Daim stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych batonów na świecie.

Legenda głosi, że wystarczy na niego spojrzeć, żeby poczuć się lepiej. Kuszący baton Daim to niezwykła przyjemność, pokusa nie do odparcia, postrach kobiet na diecie i przekleństwo mam na zakupach. Baton Daim to jedyna, unikalna, wymykająca się tradycyjnym klasyfikacjom karmelowa perła wśród słodyczy, która teraz dostępna jest w Polsce też w wersji double, a to oznacza? jeszcze więcej grzesznej przyjemności, której nie sposób się oprzeć! Batonik Daim idealnie łączy w sobie unikalna konsystencję z wyjątkowym smakiem – kruchość, chrupiącego karmelowego wnętrza z delikatną, rozpływającą się w ustach czekoladą. Jest przepełniony aromatem, podwójnie rozkoszny i jak zawsze – najwyższej jakości.

Daim Double Choć jest jedyny na świecie (i produkowany tylko w jednym miejscu!), ma wiele zastosowań, bo batonik Daim double, to przecież nie tylko przekąska, która łatwo się podzielić. Daim to również popularny składnik wymyślnych smakołyków przygotowywanych w domu – z powodzeniem wzbogaci każde lody, ciastka, serniki czy muffinki oraz wiele innych fantazyjnych deserów.

www.indexfood.pl

Marka: Daim

Gramatura: 56 g

Cena: ok. 3,50 zł

Dystrybutor: Index Food

A to już wiesz?  Kwasy omega-3 ich właściwości i znaczenie dla zdrowia

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy