Produkty

Potrawy i szpinak doceniony, szpinak odczarowany! Ręcznie robione PIEROGI ZE SZPINAKIEM

Jawo – ręcznie robione PIEROGI ZE SZPINAKIEM – szpinak doceniony, szpinak odczarowany! Ręcznie robionyche PIEROGI ZE SZPINAKIEM od częstochowskiej firmy Jawo. Pierogi są mrożone, bardzo

Jawo – ręcznie robione PIEROGI ZE SZPINAKIEM – szpinak doceniony, szpinak odczarowany!

Ręcznie robionyche PIEROGI ZE SZPINAKIEM od częstochowskiej firmy Jawo. Pierogi są mrożone, bardzo proste w przygotowaniu i niemalże błyskawicznie gotowe do spożycia.

Wrocław

INFORMACJA PRASOWA

MARKA : JAWO
ASORTYMENT: PIEROGI ZE SZPINAKIEM

ODCZARUJ SZPINAK Z PIEROGAMI JAWO

Ma subtelny, delikatny smak, który zawiera w sobie całkiem potężny potencjał kulinarny. Świetnie komponuje się z serem, łososiem lub czosnkiem. Coraz częściej gości na polskich stołach, choć wśród dzieci niezmiennie owiany jest złą sławą, występując na przedszkolnych talerzach w atmosferze niechęci i odtrącenia. Szpinak, bo o nim mowa, to jeden z tych produktów, do których zazwyczaj dorasta się z wiekiem chyba, że już wcześniej na kulinarnej mapie smaków zagoszczą Pierogi ze szpinakiem marki Jawo.

Są ręcznie wyrabiane, delikatne i po brzegi wypełnione wyśmienitym farszem szpinakowo-twarogowym, otulonym przez miękkie ciasto, które podczas gotowania nie rozkleja się ani nie traci sprężystości. Delikatny i puszysty serek twarogowy w połączeniu ze świeżym szpinakiem oraz aromatycznymi przyprawami tworzy subtelną i harmonijną całość smakową, która właściwie nie wymaga już dalszego wykończenia. Jeśli jednak dysponujemy paroma wolnymi minutami, marka Jawo poleca podkreślić smak potrawy sosem śmietanowym lub serowym ze szczyptą rozmarynu. Można także oprószyć pierogi podsmażaną cebulką lub w wersji nieco mniej koszernej dobrze wysmażonym bekonem. Niezależnie od wybranego sposobu, Pierogi ze szpinakiem marki Jawo prezentować się i smakować będą znakomicie.

Wygodne, rodzinne opakowanie, utrzymane w radosnych barwach starczy na sycący obiad dla wszystkich domowników, umożliwia także przechowywanie produktu, jeśli nie zostanie on w całości wykorzystany. To zdrowa i smaczna propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie domowy smak potraw, nie mają jednak czasu na ich przygotowywanie.

www.jawo.pl

Marka: Jawo

A to już wiesz?  Delikatny przecier, stworzony z pasją tylko ze świeżych, włoskich pomidorów, naturalnie przetartych

Opakowanie: 450 g

Cena: ok. 7,15 zł

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy