Produkty

Pyzy z mięsem – znany i lubiany przysmak

Wrocław, 4.07.2013 INFORMACJA PRASOWA MARKA: JAWO ASORTYMENT: PYZY ZIEMNIACZANE Z MIĘSEM PYZY ZIEMNIACZANE Z MIĘSEM JAWO SYCĄCA SMAKOWITOŚĆ Pyzy z mięsem to przysmak znany i

Wrocław, 4.07.2013

INFORMACJA PRASOWA

MARKA: JAWO
ASORTYMENT: PYZY ZIEMNIACZANE Z MIĘSEM

PYZY ZIEMNIACZANE Z MIĘSEM JAWO SYCĄCA SMAKOWITOŚĆ

Pyzy z mięsem to przysmak znany i lubiany w Polsce od stuleci. Firma Jawo z myślą o wszystkich zabieganych osobach – zapracowanych rodzicach czy będących w wiecznym biegu młodych ludziach, którzy często nie mają czasu na przyrządzanie pełnowartościowych dań przygotowała smaczną propozycję szybkiego obiadu – pyzy ziemniaczane z mięsem.

Pyzy ziemniaczane z mięsem Jawo sporządzone są z najwyższej jakości, odpowiednio przyprawionego mięsa wieprzowego i wołowego, które otulone jest delikatnym i miękkim ciastem.

Są one idealną propozycją na szybki i sycący obiad. Ich smak przypomina potrawy przygotowane przez mamy i babcie. Jakość pyz z mięsem Jawo w niczym nie ustępuje jakości domowych obiadów uznawanych za najsmaczniejsze. Najlepiej podawać z okraszoną zasmażką lub polane sosem, oczywiście w towarzystwie surówek z sezonowych warzyw.

W swoim składzie nie zawierają sztucznych barwników i konserwantów.

Przygotowanie pyz jest niezwykle proste: wystarczy zamrożony produkt wrzucać pojedynczo na ok. 3 l wrzącej i osolonej wody i gotować od momentu wypłynięcia na powierzchnię 7-9 minut.

Smacznego!

Marka: Jawo

Opakowanie: 450g

Cena: ok. 6,25 zł.

A to już wiesz?  Alternatywa dla tradycyjnego kompotu z suszu

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy