Nie umiem zaspokoić faceta

Nie umiem zaspokoić faceta

Czasami kobieta myśli, że nie potrafi zaspokoić swoje mężczyzny. Zarówno może to dotyczyć sfery seksualnej, jak i emocjonalnej czy takiej ogólnie życiowej, związanej z różnymi sferami.
Jeśli jednak mówimy mówimy o zaspokojeniu mężczyzny przez kobietę, czy odwrotnie, mamy na myśli zwykle zaspokojenie seksualne. Chociaż nie zawsze to jest regułą. Np. może zdarzyć się tak, ze mąż narzeka na żonę, że nie zaspokaja jego potrzeb smakowych, ponieważ nie gotuje dobrych obiadów, zona zaś może narzekać na to, że mąż nie zaspokaja jej potrzeb kulturalnych, ponieważ unika chodzenia do teatru i nie jest zadowolony, kiedy zona tam idzie sama. To tylko przykład i być może, stereotyp. Jednak większym stereotypem w tej sytuacji byłoby to, że żona narzeka na męża, że ten za mało zarabia, sama nie zarabiając ani złotówki. W tej sytuacji również będzie mowa o nie zaspokojonych potrzebach.

Jeśli jednak myślisz, że nie potrafisz zaspokoić mężczyzny w sposób seksualny, powinnaś z nim o tym porozmawiać. Być może Twoje pojęcie o tym jest błędne, i problem wcale nie istnieje. Jeśli jednak dowiesz się od mężczyzny, ze faktycznie tak jest, musicie wspólnie poszukać rozwiązania.
W zależności od tego, czy problem dotyczy ilości czy jakości, takie podejmujemy kroki. Jednak robimy to po szczerej rozmowie z partnerem. Być może kłopoty leżą w obustronnych relacjach lub po jednej ze stron – jednak na pewno uda się je rozwiązać – trzeba tylko działać wspólnie.

mks

Authors

Related posts

Top