Seksualność

Kobiecy punkt G

Punkt G Z tym tajemniczym miejscem jest związany orgazm. Według jednej z teorii, orgazm osiąga się właśnie przez stymulowanie punktu G, a to powoduje, że

Punkt G
Z tym tajemniczym miejscem jest związany orgazm. Według jednej z teorii, orgazm osiąga się właśnie przez stymulowanie punktu G, a to powoduje, że jest on najtrudniejszy do osiągnięcia, i że część kobiet w ogóle owego punktu nie posiada.

Kolejna teoria związana z punktem G: palce kobiety nie są tak długie, aby sięgnąć do odpowiedniego miejsca i wywrzeć na nie nacisk, dlatego też mężczyzna jest w stanie to zrobić. Nie może jednak uciskać zbyt mocno, aby nie było to niemiłe dla partnerki.

Chińczycy punk G nazywają „czarną perłąâ€, a Japończycy „skórą dżdżownicy”. Nie wszystkie kobiety jednak wytryskują w wyniku stymulacji punktu G.

Czy punk G istnieje? W którym miejscu dokładnie się znajduje i dlaczego jego stymulacja powoduje wytrysk? Naprawdę, bardzo dziwne jest, że w XI wieku wiemy tak mało, na temat reakcji ludzkiego organizmu. Ludzie już tyle osiągnęli, a nadal nie wiedzą o wieku sprawach związanych z funkcjonowaniem ciała człowieka, jego życiu seksualnym nawet niekoniecznie z psychologicznego punktu wiedzenia, ale pod względem anatomii.

mks

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy