Seksualność

Propozycja seksu bez zobowiązań

Propozycja seksu bez zobowiązań Czy dostałeś kiedyś propozycję uprawiania seksu bez zobowiązań? Być może, usłyszałeś od koleżanki z pracy propozycję, albo od kolegi z pracy

Propozycja seksu bez zobowiązań

Czy dostałeś kiedyś propozycję uprawiania seksu bez zobowiązań? Być może, usłyszałeś od koleżanki z pracy propozycję, albo od kolegi z pracy czy od zupełnie nieznanej osoby. Jak reagujesz? Żartujesz, aby rozładować sytuacje, i aby wszystko obrócić w żart, bo nie masz zamiaru iść z nikim do łóżka. A może strzelasz w twarz takiego osobnika i mówisz, aby się odczepił. Lub robisz słodkie oczy, i nie mówisz ani tak, ani nie. A może umawiasz się z nim czy z nią na seks?

Kiedy propozycja seksu bez zobowiązań jest bolesna? Chyba najbardziej wtedy, kiedy ktoś się zakocha w drugiej osobie, a ta proponuje mu seks, ale od razu zastrzega sobie, ze to ma być tylko seks bez żadnych zobowiązań, tylko tak dla zabawy, anie nic poza tym. Wtedy osoba zakochana, która usłyszy coś takiego, może być naprawdę urażona czy nieszczęśliwa. Może tez od razu przekreślić taką osobę, ponieważ nie wiadomo, ilu jeszcze innym osobom zaproponował seks, i to bez zobowiązań?

Może być też inna sytuacja: taka zakochana osoba, ulega propozycji seksu bez zobowiązań, wierząc w to, ze jej kochanek kiedyś się jednak zaangażuje. Ale jakże rozczarowuje się,, kiedy nic takiego się nie dzieje, a kochanek ma np. swoja żonę i czwórkę dzieci.

Oczywiście, może być tez sytuacja, kiedy to mężczyzna zakocha się w kobiecie, i dostanie od niej propozycję seksualną i przy okazji usłyszy: ale bez żadnych zobowiązań.

Nie jestem jednak naprawdę przekonana, czy kobieta może godzić się na seks bez zobowiązań. Być może wyda się taki taki seks wygodny, np. dla kogoś, kto długo nie ma żony ani męża, jest sam, ma swoje życie, chce seksu, ale nie ma ochoty wpuszczać nikogo do swojego życia, ani dzielić z druga osobą czegokolwiek. Jednak myślę, że taki człowiek nie będzie nigdy do końca szczęśliwy, czy wręcz nie będzie naprawdę szczęśliwy. Często bowiem okazuje się, że długotrwali kochankowie, którzy są razem w każdej dziedzinie życia, i są ze sobą emocjonalnie związani, mają najbardziej satysfakcjonujący seks.
mks

A to już wiesz?  Kobiecy punkt G

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy