Jaka pozycja, aby nie bolało?

Jaka pozycja, aby nie bolało?

Jeśli boli Cię w czasie seksu pochwa, być może coś jest nie w porządku. Jednak czasami może boleć, np. wtedy, kiedy jesteś zbyt sucha, niedostatecznie podniecona. Narządy płciowe kobiety nie są gotowe na stosunek, jeśli kobieta nie jest podniecona.

Kolejna sprawą jest to, że wejście do pochwy jest zamknięte. Dopóki się nie otworzy, będzie bardzo bolało. Dlatego tez, zanim dojdzie do stosunku, trzeba się bardzo podniecić.

Kiedy kobieta nie jest podniecona, pochwa nie zdąży się wydłużyć, i np. mężczyzna, który ma dużego członka, może uderzać nim w czasie stosunku w tylna ściankę pochwy, przez co kobietę będzie to bardzo bolało. Dlatego, aby nie bolało, najbardziej odpowiednia jest po prostu gra wstępna. Wtedy pozycja nie będzie ważna – nie powinno boleć.

Jeśli jednak seks boli, to może mieć to związek z chorobą. Jeśli jest to powtarzalne, na pewno trzeba skonsultować się z lekarzem.

Np. boleć przy stosunku może kobiet wtedy, kiedy są u niej nieleczone stany zapalne narządów moczowo-płciowych, nadwrażliwości szyjki macicy. Również tabletki antykoncepcyjne mogą być przyczyna mniejszej ochoty na seks, a przez to, mniejszej pobudliwości seksualnej i braku podniecenia, z czym będzie wiązał się ból w czasie stosunku.

Bywa także, że ból związany jest z przeszkoda psychiczną. Czasami jest to bardzo trudne do odróżnienia. Niechęć do seksu labo do partnera, może być przyczyna bólu, z powodu braku odpowiedniego podniecenia. Zarówno przyczyny psychiczne jak i zdrowotne mogą powodować suchość pochwy. W takiej sytuacji trzeba używać specjalnych kremów nawilżających czy żeli, które można kupić w każdej aptece.
mks

hastagi na stronie:

#szybki stosunek pl #szybkie stosunki

Authors

Related posts

Top