Produkty Żywność

Czekolady z dodatkami: mieszanką bakalii, fistaszkami oraz rodzynkami

Warszawa,14 lutego 2014 r. Czekoladowe nowości marki Goplana Goplana rozszerza ofertę znanych i lubianych czekolad o nowe warianty smakowe. Oryginalna Mleczna i Klasyczna Gorzka są

Warszawa,14 lutego 2014 r.
Czekoladowe nowości marki Goplana

Goplana rozszerza ofertę znanych i lubianych czekolad o nowe warianty smakowe. Oryginalna Mleczna i Klasyczna Gorzka są teraz do wyboru z pysznymi dodatkami: mieszanką bakalii, fistaszkami oraz rodzynkami.

Oryginalna Mleczna i Klasyczna Gorzkasą dostępne w nowych, bogatszych wersjach smakowych. Czekolady marki Goplana zyskały pyszne dodatki. Nowe tabliczkito kuszące duety wysokiej jakości czekolady z mieszanką bakalii, fistaszkami lub rodzynkami.Ciekawe zestawienia smaków tworzą wyjątkowo harmonijne kompozycje.

Klasyczna Gorzka z bakaliami stanowi mix orzechów, rodzynek i skórki pomarańczowej zatopionych w gorzkiej czekoladzie o 60 proc. zawartości kakao. Doskonale sprawdzi się dla koneserów wytrawnych smaków.

Oryginalna Mleczna z fistaszkamito oryginalna kompozycja czekolady mlecznej i orzeszków arachidowych. Idealna dla osób, poszukujących ciekawych połączeń smakowych.

Oryginalna Mleczna z rodzynkamito połączenie słodkich rodzynek i delikatnej mlecznej czekolady. Rekomendowana wszystkim miłośnikom słodkości.

Nowe czekolady Goplany stanowią doskonałą propozycję na co dzień oraz spotkania w gronie najbliższych. Ciekawe i wyraziste kompozycje smakowe z pewnością znajdą uznanie wśród smakoszy czekolady.

Producent: Jutrzenka Colian Sp. z o.o.

Marka: Goplana

new_KLASYCZNA GORZKA_BAKALIE-001-2014-02-19 _ 15_32_32-75

new_MLECZNA ORYGINALNA_FISTASZKI-002-2014-02-19 _ 15_32_32-75

new_MLECZNA ORYGINALNA_RODZYNKI-003-2014-02-19 _ 15_32_32-75

Produkt:
Klasyczna Gorzka z bakaliami
Oryginalna Mleczna z fistaszkami
Oryginalna Mleczna z rodzynkami
Gramatura:100g
Cena: 2,99 zł

A to już wiesz?  Biała czekolada TOBLERONE, czekoladowy raj na wyciągnięcie ręki!

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy