Produkty

Burak. To brzmi dumnie. Bo znajdziemy w nim mangan, żelazo, kobalt, miedź, cynk, fluor, karoteny, witaminy C, B1, B2, B6, PP i E, antocyjany betainę i błonnik

Wrocław, 10.01.2014 INFORMACJA PRASOWA MARKA : Rabenhorst ASORTYMENT: Nowość!!! Sok z czerwonych buraków BIO 100 % naturalny Sok z czerwonych buraków BIO marki Rabenhorst –

Wrocław, 10.01.2014

INFORMACJA PRASOWA
MARKA : Rabenhorst
ASORTYMENT: Nowość!!! Sok z czerwonych buraków BIO

100 % naturalny Sok z czerwonych buraków BIO marki Rabenhorst – Burak, to brzmi? zdrowo!

BIO Sok z czerwonych buraków marki RABENHORST to ekologiczna nowość wprowadzona właśnie na polski rynek. BIO Sok z buraków to wyjątkowy, przepełniony witaminami i minerałami sok warzywny nie zawierający konserwantów, chemicznych dodatków i sztucznych witamin.

Niemiecka marka Rabenhorst od 200 lat słynie z produktów najwyższej jakości. Rygorystyczne standardy doboru składników, drobiazgowy system kontroli na każdym etapie produkcji oraz szczególna dbałość o wartości odżywcze proponowanych artykułów sprawiają, że soki marki Rabenhorst wiodą prym wśród potencjalnych konkurentów. Sok z czerwonych buraków BIO, jak wszystkie propozycje marki, powstaje wyłącznie ze starannie wyselekcjonowanych surowców rolnictwa organicznego, co bezpośrednio przekłada się na jego jakość. Jakość tę doceniło Niemieckie Towarzystwo Rolnicze (Deutsche Landwirtschafts-Gesellschaft), które w 2011 roku nagrodziło produkt prestiżową nagrodą Złotego Medalu DLG.

Sok z czerwonych buraków BIO marki Rabenhorst bogaty jest w polifenole, które zmniejszają i hamują powstawanie szkodliwych wolnych rodników. Zawiera duże ilości wapnia, sodu, potasu, magnezu, fosforu i kwasu foliowego, ponadto znajdziemy w nim także mangan, żelazo, kobalt, miedź, cynk, fluor, karoteny, witaminy C, B1, B2, B6, PP i E, antocyjany betainę i błonnik. Sok z czerwonych buraków działa krwiotwórczo, oczyszcza krew, reguluje trawienie, wzmacnia nerki, wątrobę, śledzionę, pęcherz żółciowy i wytrąca z organizmu kwas moczowy. Do tego, dzięki dodatkowi soku z cytryny, ma przyjemny, słodko-kwaskowaty smak .

Sok z czerwonych buraków BIO marki Rabenhorst to smakowity i niezwykle zdrowy napój zamknięty w 750 ml, zakręcanej butelce z ciemnego szkła zabezpieczającego zawartość przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych. Sok nie jest sztucznie witaminizowany, dosładzany i chemicznie poprawiany. To doskonała kombinacja przyjemności smaku i zdrowego, świadomego odżywiania.

A to już wiesz?  Kawowe ekspresy ciśnieniowe dla firm

www.victualia.pl

Marka: RABENHORST

Pojemność: 750 ml

Cena: ok. 12,5 zł

Importer: Victualia Saluber

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy