Produkty

Oryginalne włoskie POMIDORY SUSZONE Z CEBULĄ w oleju

Wrocław, 04.01.2013 INFORMACJA PRASOWA MARKA : Ponti ASOTYMENT: NOWOSĆ!!! Oryginalne włoskie POMIDORY SUSZONE Z CEBULĄ w oleju Nowość Smak słonecznej Italii zamknięty w Suszonych na

Wrocław, 04.01.2013

INFORMACJA PRASOWA

MARKA : Ponti
ASOTYMENT: NOWOSĆ!!! Oryginalne włoskie POMIDORY SUSZONE Z CEBULĄ w oleju

Nowość Smak słonecznej Italii zamknięty w Suszonych na słońcu Pomidorach z cebulą Ponti 280g

Firma Index Food dystrybutor produktów kuchni śródziemnomorskiej, wprowadził na polski rynek nowość należącą do portfolio włoskiej marki PONTI. Są to wyśmienite, suszone na słońcu pomidory wzbogacone cebulką, zanurzone w aromatycznym oleju słonecznikowym, które z pewnością podbiją serca i podniebienia zarówno nowoczesnych, jak i tradycyjnych pań domu.

Pomidory suszone to typowa przystawka kuchni śródziemnomorskiej. Tradycyjnie suszone na gorącym włoskim słońcu zachowują wyjątkowy smak i aromat. Doświadczenie i długoletnia tradycja marki Ponti sprawiły, że pomidory suszone mają jeszcze bardziej intensywny, lekko dymny aromat i gwarantowaną wyższą jakość. Nowy wariant z dodatkiem delikatnej cebulki wzbogaci i wypełni smak oraz aromat każdej potrawy.

Oryginalne włoskie pomidory suszone z cebulą Ponti mogą być używane jako przystawka, aromatyczny dodatek do potraw lub jako przyprawa. Rewelacyjnie sprawdzają się w towarzystwie pikantnych kiełbasek i owczego sera. Doskonale zastępują świeże pomidory w różnych potrawach, zwłaszcza jako dodatki do pizzy, makaronu czy sałatki.

Dystrybutor: Index Food

Cena detaliczna: 10,99 zł

Opakowanie: 280 g

A to już wiesz?  Warto urozmaicić dietę i spróbować potraw przygotowywanych z warzyw sezonowych

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy