Produkty Żywienie niemowlęcia Żywność

Dania dla niemowląt czysta wołowina oraz mięso indycze

Wrocław,12.02.2014 INFORMACJA PRASOWA MARKA : HOLLE ASORTYMENT: Nowość – Danie dla niemowląt BIO mięso indycze, Nowość – Danie dla niemowląt BIO czysta wołowina HOLLE nowe

Wrocław,12.02.2014

INFORMACJA PRASOWA

MARKA : HOLLE
ASORTYMENT: Nowość – Danie dla niemowląt BIO mięso indycze,

Nowość – Danie dla niemowląt BIO czysta wołowina
HOLLE nowe mięsne dania BIO dla niemowląt – Mięso Indycze i Wołowina – jakość sygnowana certyfikatem DEMETER

HOLLE BABY to szwajcarska firma, która od 1933 roku specjalizuje się w produkcji ekologicznej żywności dla niemowląt i małych dzieci. Produkty marki sygnowane są certyfikatem Demeter – niemieckiego stowarzyszenia producentów ekologicznych, powstałego w 1924 r. – które ma jedne z najbardziej wyśrubowanych norm odnośnie całego procesu produkcji żywności.

Nowe mięsne dania BIO dla niemowląt czysta wołowina oraz mięso indycze HOLLE przeznaczone są dla dzieci po 4 miesiącu życia. Produkty są pożywne, zdrowe i przede wszystkim bezpieczne. Dwa nowiutkie mięsne dania HOLLE to pierwsze niemowlęce rarytasy z wołowiny lub mięsa indyczego o niezwykle wysokiej jakości. Nie zawierają glutenu, cukru i soli, a składniki w nich zawarte pochodzą tylko i wyłącznie z certyfikowanych upraw biodynamicznych lub organicznych.

Certyfikat Demeter gwarantuje, że podczas całego procesu nie stosuje się żadnych syntetycznych nawozów, sztucznych dodatków czy chemicznych środków ochrony roślin. Mięso pochodzi z ekologicznej hodowli, na której zwierzęta przebywają na wolnym wybiegu i spożywają naturalne pasze, nie stosuje się także hormonów, lecz wyłącznie naturalne komposty.

Chów zwierząt dostosowany jest do ich potrzeb, nie obciążając środowiska ani gleby. Rygorystyczne warunki technologiczne i niezwykle staranny dobór składników sprawiają, że sięgając po produkty marki Holle masz pewność, że Twoje dziecko otrzymuje to, co najlepsze dla jego rozwoju.

Holle dania dla niemowląt czysta wołowina oraz mięso indycze po otwarciu należy przechowywać w lodówce do 48h.

Czysta wolowina BIO (7640104956273)www.victualia.pl

Marka: Holle

Waga netto: 125 g

Cena: ok. 7,5 zł

A to już wiesz?  Miksuj ze smakiem zdrowe koktajle mleczne w trzech odsłonach

Dystrybutor: Victualia

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy