Produkty

Przyjemny smak i odświeżające, łagodzące dla gardła właściwości z połączenia pasji tworzenia i ziół zbieranych na górskich terenach Szwajcarii

Wrocław, 24.04.2013 INFORMACJA PRASOWA MARKA : RICOLA ASOTYMENT: SZWAJCARSKIE CUKIERKI ZIOŁOWE RICOLA NOWOŚĆ w ofercie index food W zgodzie z naturą, w związku z pasją

Wrocław, 24.04.2013

INFORMACJA PRASOWA

MARKA : RICOLA
ASOTYMENT: SZWAJCARSKIE CUKIERKI ZIOŁOWE RICOLA NOWOŚĆ w ofercie index food

W zgodzie z naturą, w związku z pasją cukierki Ricola

Co powstaje z połączenia pasji tworzenia i ziół zbieranych na górskich terenach Szwajcarii? Oczywiście Ricola, znane na całym świecie cukierki ziołowe, których tradycja sięga lat. 30 XX wieku. Niezmienne od lat, cenione w ponad 50 krajach i na wszystkich kontynentach cukierki Ricola, za sprawą dystrybutora firmy Index Food, dostępne są już w Polsce w nowych, 40-gramowych opakowaniach.

Każdy cukierek Ricola to mieszanka 13 aromatycznych ziół, uprawianych w naturalny sposób tylko na górzystych obszarach Szwajcarii, bez użycia herbicydów, środków owado- i grzybobójczych oraz nawozów sztucznych. To właśnie unikalna receptura oraz naturalne pochodzenie składników odpowiedzialne są za łagodzące właściwości cukierków oraz ich pyszny, wyjątkowy smak. Cukierki Ricola nie zawierają cukru zamiast niego proponują przyjemny smak i odświeżające, łagodzące dla gardła właściwości.

Cukierki Ricola wyróżniają się nie tylko jakością oraz prozdrowotnymi właściwościami, lecz także opakowaniem. Kolorowe pudełko wyróżnia się na sklepowych półkach wśród produktów konkurencji, będąc jednocześnie funkcjonalne i wygodne w użyciu.

Cukierki Ricola dostępne są w czterech smakach Oryginalne ziołowe, Alpen Fresh, Żurawina oraz Melisa.

www.indexfood.pl

Marka: Ricola
Waga: 40 g
Cena: ok. 3,99 zł

Dystrybutor: Index Food

A to już wiesz?  dekoruje, koloruje, smakuje... naturalnie

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy