Produkty

Mieszanka naturalnych soków owocowych z ananasów, pomarańczy, marakui, mango, bananów i moreli

Wrocław, 12.12.2012 INFORMACJA PRASOWA MARKA : SUNQUICK ASORTYMENT: SUNQUICK TROPIKALNY Sunquick – 60 lat tradycji w szklanej butelce Dania to kraj wikingów, klocków Lego, Hansa

Wrocław, 12.12.2012

INFORMACJA PRASOWA

MARKA : SUNQUICK
ASORTYMENT: SUNQUICK TROPIKALNY

Sunquick – 60 lat tradycji w szklanej butelce

Dania to kraj wikingów, klocków Lego, Hansa Christiana Andersena i? słynnych na cały świat koncentratów owocowych Sunquick, produkowanych już od ponad 60 lat według unikalnej, niepowtórzonej przez żadną inną firmę na świecie technologii. Oryginalny smak prawdziwych owoców cytrusowych i tropikalnych sprawia, że używają go miliony gospodarstw położonych na wszystkich szerokościach geograficznych.

Spośród 20 smaków koncentratu Sunquick, które dostępne są w ofercie marki, drugie miejsce wśród najchętniej wybieranych zajmuje Sunquick Tropikalny zniewalająca zmysły mieszanka naturalnych soków owocowych z ananasów, pomarańczy, marakui, mango, bananów i moreli. Nic dziwnego, że ten niezwykle aromatyczny, wydajny i przepełniony bukietem dojrzałych, nasyconych letnim słońcem owoców napój zdobył aż taką przychylność konsumentów. Sunquick Tropikalny to nie tylko smaczny, owocowy, bogaty w witaminę C koncentrat napoju dla całej rodziny, ale także niezastąpiony składnik koktajli, drinków, deserów, a nawet dań głównych – kucharze chińscy używają go powszechnie jako dodatku do sosów oraz mięs z owocami. Jednocześnie aromatyczny koncentrat bardzo dobrze podkreśla i uzupełnia smak lodów, budyniu czy sernika na zimno.

Sunquick Tropikalny znajdziemy w wygodnej, szklanej butelce, która ułatwia przechowywania koncentratu i chroni jego doskonałą jakość. Dodatkowo zakrętka z tzw. niekapkiem zapewnia prostą i praktyczną obsługę niezależnie od miejsca.

Zastosowanie: koncentrat rozcieńczyć w proporcji 1 część Sunquicka – 9 części wody. Należy wybierać wodę niegazowaną o możliwie neutralnym smaku.

www.index-food.pl, www.sunquick.pl

,

Marka: Sunquick

Pojemność: 580 ml

Cena: 11,99 pln

Dystrybutor: Index Food

A to już wiesz?  Soczewica czyli niepozorna roślina strączkowa o naprawdę imponującym składzie

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy