Produkty

Ręcznie robione pierogi z serem to danie polskiej klasyki kulinarnej

Wrocław, 4.05.2013 INFORMACJA PRASOWA MARKA: JAWO ASORTYMENT: PIEROGI Z SEREM OBŁĘDNIE SMACZNE PIEROGI Z SEREM JAWO Pierogi z serem to danie polskiej klasyki kulinarnej. Uwielbiane

Wrocław, 4.05.2013

INFORMACJA PRASOWA

MARKA: JAWO
ASORTYMENT: PIEROGI Z SEREM

OBŁĘDNIE SMACZNE PIEROGI Z SEREM JAWO

Pierogi z serem to danie polskiej klasyki kulinarnej. Uwielbiane przez dzieci, pachnące wspomnieniami wakacji u babci i zawsze pożądane przez domowników.

Pierogi z serem Jawo przygotowywane są ręcznie dlatego ich smak jest tak wyjątkowy. Przepyszny, delikatny i puszysty ser twarogowy, doprawiony odrobiną cukru waniliowego otulony jest przez miękkie ciasto, które podczas gotowania nie rozkleja się i nie traci sprężystości. Pierogi te nie zawierają żadnych sztucznych substancji konserwujących, ani barwników.

Sposób ich przygotowania jest niezwykle prosty: zamrożone pierogi należy wrzucać pojedynczo na 3 l posolonego wrzątku tak, by nie przerwać wrzenia i gotować na wolnym ogniu ok. 10 minut. Na talerzu doskonale komponują się z odrobiną słodkiej śmietanki i cukru pudru. Pierogi Jawo dostarczą nam nie tylko smakowych doznań, ale również mnóstwo potrzebnej każdemu energii.

Marka: Jawo

Opakowanie: 450 g

Cena: ok. 7,35 zł

A to już wiesz?  Crispy Natural czyli smak i aromat brzoskwini w wspomnieniu ciepłego, słonecznego lata

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy