Wiadomości Branżowe

Jak przygotować dziecko na święta Bożego Narodzenia?

Jak przygotować dziecko na święta, by nie czekało jedynie na prezenty? Jak pokazać magię świąt, aby nie kojarzyła się jedynie z wszechobecnymi reklamami? Najlepiej poprzez zabawę.Proste wycinanki bez użycia kleju, bajki wigilijne i ciekawostki – wszystkim tym podzielisz się z dzieckiem dzięki mądrym książeczkom. W przedświątecznych przygotowaniach pomaga rodzicom

Jak przygotować dziecko na święta, by nie czekało jedynie na prezenty? Jak pokazać magię świąt, aby nie kojarzyła się jedynie z wszechobecnymi reklamami? Najlepiej poprzez zabawę.

Proste wycinanki bez użycia kleju, bajki wigilijne i ciekawostki wszystkim tym podzielisz się z dzieckiem dzięki mądrym książeczkom. W przedświątecznych przygotowaniach pomaga rodzicom Kidy.pl

Zrób z dzieckiem ozdoby choinkowe
Dla najmłodszych święta to nowe doznania zapachy, dźwięki, kolorowa i błyszcząca choinka. Starszaki ciekawe są świątecznych tradycji i zwyczajów. Najlepszą zabawą i zarazem rodzinną tradycją jest wspólne wykonywanie świątecznych ozdób choinkowych. Zeszyt Ozdoby świąteczne wycinanki? pomoże dziecku przygotować piękne ozdoby bez użycia nożyczek i kleju, dostarczy dużo radości i dumy!

Opowiedz o świętach w trakcie układania puzzli
Dla dzieci, które lubią układać puzzle sprawdzi się połączenie książki z puzzlami, gdzie świątecznym opowieściom np. o bożonarodzeniowych tradycjach i Mikołaju towarzyszą proste układanki. Magiczne święta książka z puzzlami? oraz Nadchodzą święta książka z puzzlami? są odpowiednia dla trzy i czterolatków.

Przeczytaj bajka wigilijną
Książki o świętach dla dzieci mogą być doskonałą lekturą do poczytania przed snem. Np. Gąska Zuzia i pierwsza gwiazdka? to pięknie ilustrowana bajka wigilijna o sympatycznej Gąsce, która zapragnęła upiększyć świąteczną choinkę – gwiazdką z nieba. Książeczka napisana została języku polskim i angielskim i okraszona pięknymi zimowymi ilustracjami.

A jeśli jesteśmy przy książkach o świętach nie zapominajmy o klasyce, czyli Opowieści wigilijnej? Charlesa Dickensa. Pozycja przywołuje obraz XIX wiecznej Anglii, tak więc zrozumiała będzie dla 7 8 latków.

Pomóż dziecku samemu odkryć magię świąt
Dla dzieci, które opanowały sztukę czytania świetną pozycją będzie książka Agnieszki Skórzewskiej Nadchodzą święta. Opowieści, kolędy, ciekawostki.? To przewodnik, który poprowadzi dziecko przez wszystkie świąteczne tradycje i pomoże w poważniejszych przygotowaniach np. pisaniu kartek świątecznych.

Zapraszamy do Kidy.pl

***

Kidy.pl to nowoczesny sklep internetowy oferujący produkty dla niemowląt znanych i cenionych marek. W ofercie e-sklepu znajdują się wysokiej jakości produkty żywieniowe dla niemowląt i małych dzieci mleka modyfikowane i kaszki HUMANA, herbatki , soczki, obiadki, deserki oraz woda dla niemowląt HUMANA, a także akcesoria związane z żywieniem niemowląt wielu znanych marek np. dr. Brown’s  czy Tommee Tippee takie jak butelki do karmienia, kubeczki, smoczki itp. Kidy.pl oferuje również produkty związane z pielęgnacją małych dzieci: kosmetyki i akcesoria do pielęgnacji niemowląt oraz duży wybór bezpiecznych i rozwijających zabawek.

Więcej informacji w serwisach: www.kidy.pl 

A to już wiesz?  Luksus na wielkanocnym świątecznym stole

Verco Sp. z o.o. to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma na rynku farmaceutycznym i FMCG. W ofercie firmy znajdują się wysokiej jakości produkty żywieniowe Humana dla niemowląt i małych dzieci, a także produkty z rynku farmaceutycznego: nowoczesne suplementy diety, wyroby medyczne. Verco Sp.z o.o. jest także dystrybutorem preparatów okulistycznych firmy Ofta Sp.z o.o.

Więcej informacji w serwisach:www.verco.com.pl www.kidy.pl  www.polkaintymnie.pl www.drogeriazdrowie.pl    www.sutricon.pl  www.ofta.pl www.mosbito.pl www.mucovagin.pl www.pregnaplus.pl   www.startzrozumem.pl  www.mamosfera.pl

Źródło VERCO. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy