Produkty

Aksamitny przecier pomidorowy niezastąpiony w każdej kuchni

Wrocław, 08.11.2013 INFORMACJA PRASOWA MARKA : VALFRUTTA ASORTYMENT: VALFRUTTA PASSATA – Przecier pomidorowy w kartonie 500 ml Valfrutta Passata aksamitny przecier pomidorowy niezastąpiony w każdej

Wrocław, 08.11.2013
INFORMACJA PRASOWA
MARKA : VALFRUTTA
ASORTYMENT: VALFRUTTA PASSATA – Przecier pomidorowy w kartonie 500 ml

Valfrutta Passata aksamitny przecier pomidorowy niezastąpiony w każdej kuchni

Wśród wyjątkowo bogatej oferty, znanej na całym świecie włoskiej marki Valfrutta, wielką popularnością cieszy się pomidorowa Passata. Jest to jeden z najbardziej znanych i lubianych przetworów tej marki, który dzięki nieskończonym możliwościom zastosowania wyjątkowo przydaje się w kuchni.
Passata Valfrutta to niezwykle aromatyczny i gęsty przecier przygotowany ze starannie wyselekcjonowanych, dojrzewających we włoskim słońcu pomidorów, których aromat unosi się od razu po otwarciu kartonika.

Delikatny, kremowy przecier zachwyca zarówno znakomitym, bogatym smakiem dorodnych pomidorów jak również swą aksamitną, jednolitą konsystencją, pozbawioną wszelkich pomidorowych skórek, nasion i cząstek. Pomidorowa Passata Valfrutta to produkt niezwykle uniwersalny, który można wykorzystać w przepisach inspirowanych kulinariami z całego świata. Jest świetną bazą do sosów, zup, pizzy, zapiekanek, makaronów, sałatek oraz wielu innych potraw. Najwyższa jakość przecieru Valfrutta, jego idealna konsystencja oraz naturalnie intensywny smak dojrzałych pomidorów sprawi, że każde przygotowane z jego pomocą danie będzie prawdziwą ucztą sycącą wszystkie zmysły.

Przecier opakowany został w poręczny 500-gramowy kartonik z wygodnym plastikowym zamknięciem pozwalającym na wielorazowe użycie oraz utrzymanie opakowania w czystości. Materiał, z którego zostało wykonane opakowanie gwarantuje ochronę przed działaniem promieni słońca oraz zapewnia świeżość zawartości.

www.indexfood.pl
Marka: Valfrutta ,Pojemność: 500 ml,Cena: 3,99 zł, Dystrybutor: Index Food

A to już wiesz?  Ekologiczna żywność na co dzień

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy