Produkty Żywność

Festiwal Pizzy to kulinarne święto dla każdego fana pizzy

Wrocław, 21.01.2014 Festiwal Pizzy powrócił! Zapraszamy na pyszną zabawę na Festiwalu Pizzy w Pizza Hut! Już teraz możesz odkryć wszystkie smaki serwowanej przez nas pizzy

Wrocław, 21.01.2014

Festiwal Pizzy powrócił!

Zapraszamy na pyszną zabawę na Festiwalu Pizzy w Pizza Hut! Już teraz możesz odkryć wszystkie smaki serwowanej przez nas pizzy bez żadnych ograniczeń, kawałek po kawałku!

Festiwal to prawdziwe kulinarne święto dla każdego fana pizzy poznaj różnorodność naszego menu, próbuj swoich ulubionych smaków i odkrywaj nowe wszystko to, bez limitów – już za 24,90 zł! Jeśli jesteś fanem Wielkiej Dolewki, możesz zamówić ją wraz z Festiwalem, płacąc 29,90 zł. Słowem kosztujesz tak długo, jak tylko masz na to ochotę, popijając wszystko ulubionym napojem! Do oferty polecamy także smakowity dodatek zestaw trzech wybranych sosów. Zapraszamy do Pizza Hut przyjdź, przyprowadź przyjaciół: Festiwal Pizzy jest świetną okazją do wspólnego świętowania!

Cieszący się ogromną popularnością Festiwal Pizzy to już tradycja w ofercie Pizza Hut do tej pory odbyło się już 5 jego odsłon. Co roku pada również kolejny rekord w ilości zjedzonej pizzy. Podejmiesz wyzwanie ustalenia nowego wyniku?

Oferta promocyjna trwa od 8 stycznia do 3 marca 2014r. i jest dostępna codziennie, we wszystkich restauracjach Pizza Hut z obsługą kelnerską w Polsce. W ramach Festiwalu serwowane są wszystkie smaki pizzy dostępne w ofercie Pizza Hut. Promocja łączona obejmuje Wielką Dolewkę wybranego napoju: Pepsi, Pepsi Light, Mirinda, 7Up, herbaty mrożonej lub lemoniady.

***
Informacja o AmRest
AmRest jest największym niezależnym operatorem restauracyjnym w Europie Środkowo-Wschodniej. Zarządza restauracjami KFC?, Pizza Hut? oraz Burger King? w Polsce, Czechach, Bułgarii, Serbii, Rosji i na Węgrzech, natomiast w Hiszpanii, Niemczech, Stanach Zjednoczonych i Chinach restauracjami La Tagliatella?. AmRest jest również operatorem kawiarni Starbucks w Polsce, Czechach oraz na Węgrzech. Dodatkowe informacje dostępne są na stronie www.amrest.eu.

Więcej informacji udziela:
Marta Martyniak
Edelman Polska
Senior Account Executive
[email protected]; nr tel.: 791 492 279

A to już wiesz?  Pierniki- gwiazdki nadziewane soczystym wypełnieniem wiśniowym

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy