Produkty

Włoskie Tortellini z grzybami Arrighi uszka z grzybami we włoskim stylu

Wrocław, 12.11.2013 r. INFORMACJA PRASOWA MARKA : ARRIGHI ASORTYMENT: TORTELLINI Z GRZYBAMI Włoskie Tortellini z grzybami Arrighi uszka z grzybami we włoskim stylu Dla wszystkich,

Wrocław, 12.11.2013 r.

INFORMACJA PRASOWA

MARKA : ARRIGHI
ASORTYMENT: TORTELLINI Z GRZYBAMI

Włoskie Tortellini z grzybami Arrighi uszka z grzybami we włoskim stylu

Dla wszystkich, którzy kochają polską tradycję kulinarną, a jednocześnie szukają w kuchni smakowitej odmiany, znana włoska marka Arrighi proponuje pyszne, niezwykle intensywne w smaku i wyjątkowo aromatyczne Tortellini z grzybami.

Tortellini z grzybami Arrighi to włoska wersja znanych nam dobrze uszek. Te niewielkie pierożki są niezwykle popularne na południu Europy. Charakteryzują się cieniutkim ciastem i bogatym, pysznym wypełnieniem z borowików oraz pieczarek odpowiednio doprawionych przyprawami.

Tortellini z grzybami Arrighi można traktować jako osobne danie lub dodawać do zup: barszczu czy rosołu. Polane sosem staną się potrawą obiadową, a podane w sałatce sprawią, że będzie ona niezwykle oryginalna, smaczna i sycąca. Ich pełny, bogaty smak zachwyci z pewnością nawet najwybredniejszych smakoszy, a wieloraka możliwość zastosowań ucieszy każdą Panią Domu. Borowikowo pieczarkowe tortellini Arrighi doskonale sprawdzi się w tradycyjnej świątecznej roli, czyli jako dodatek do wigilijnego barszczu. Będzie też znakomitą potrawą, która urozmaici codzienne menu.

Produkt znaleźć można na półkach sklepowych w wygodnym 250-gramowym opakowaniu. Aby przygotować włoskie uszka Arrighi wystarczy zawartość paczki wrzucić do wrzącej, lekko osolonej wody i gotować ok. 10 minut od czasu do czasu mieszając tak, by uzyskać twardość al dente. Poleca się, aby po ugotowaniu pozostawić uszka w wodzie przez 2-3 minuty.

www.indexfood.pl

Dystrybutor: Index Food

Marka: Arrighi

Opakowanie: 250 g

Cena: ok. 5,99 ZŁ

A to już wiesz?  Ksylitol, czyli alkohol cukrowy alternatywą dla białego cukru

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy