Żywność

Delikatny olej ryżowy opinie o oleju ryżowym Olitalia

Wrocław, 13.05.2013 INFORMACJA PRASOWA MARKA : OLITALIA ASOTYMENT: Olej ryżowy Olitalia Olej ryżowy Olitalia delikatność włoskich aromatów Olitalia to dobrze znana polskim konsumentom, ceniącym sobie

Wrocław, 13.05.2013

INFORMACJA PRASOWA

MARKA : OLITALIA
ASOTYMENT: Olej ryżowy Olitalia

Olej ryżowy Olitalia delikatność włoskich aromatów

Olitalia to dobrze znana polskim konsumentom, ceniącym sobie najwyższą jakość produktów marka, specjalizująca się w wyrobie oliw z oliwek, oliw aromatyzowanych oraz olejów z pestek winogron czy olejów ryżowych.

To właśnie Oleje ryżowe Olitalia zawierają niezwykle cenne dla organizmu składniki, takie jak np. gamma-oryzanol, tokotrienole oraz tokoferole, które wykazują właściwości przeciwutleniające, chronią więc przed rozwojem komórek nowotworowych, a witamina E, zwana witaminą młodości, wpływa korzystnie na stan skóry. Olej ryżowy, jak sama nawa wskazuje, pozyskiwany jest ziaren ryżu i posiada łagodny, delikatny smak, który powala na łączenie go niemal każdą potrawą. Nie dominuje smaku mięs, można na nim smażyć i podsmażać nawet tak delikatne produkty jak indyk czy ryby. W Oleju ryżowym wyczuwalna jest nuta orzechowego aromatu, który ciekawie komponuje się owocami morza, nadając im głębię i wyrazistość w smaku, nie tłumiąc jednocześnie ich charakteru. Świetnie sprawdza się także jako dodatek do sałatek.

Olej ryżowy Olitalia dostępny jest w ekonomicznej, litrowej butelce z ciemnozielonego szkła, która nie powala na oddziaływanie promieni słonecznych na produkt. O jego wartości świadczy przyznany w 2010 r. tytuł Super Produkt Świata Kobiety 2010.

Marka: Olitalia , Pojemność: 1000 ml, Cena: ok. 19,99 pln, Dystrybutor: Index Food

www.indexfood.pl, www.olitalia.pl

A to już wiesz?  Tortille firmy Konspol w nowej odsłonie

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy