Produkty

Gotowe pierogi z mięsem

Gotowe pierogi z mięsem
Wrocław, 05.12.2013 r. INFORMACJA PRASOWA MARKA : JAWO ASORTYMENT: PIEROGI Z MIĘSEM PIEROGI Z MIĘSEM KLASYKA NA POLSKIM STOLE Pierogi z mięsem zna i lubi

Wrocław, 05.12.2013 r.
INFORMACJA PRASOWA
MARKA : JAWO
ASORTYMENT: PIEROGI Z MIĘSEM

PIEROGI Z MIĘSEM KLASYKA NA POLSKIM STOLE

Pierogi z mięsem zna i lubi niemalże każdy aromatyczny mięsny farsz z dodatkiem cebulki otulony aksamitnym ciastem stanowi sycący i rozgrzewający posiłek, szczególnie w zimowe popołudnia. Nie każdy jednak ma możliwość własnoręcznego przyrządzenia pierogów ich przygotowanie jest czasochłonne i wymaga nieco pracy.

Firma Jawo, specjalizująca się w ręcznej produkcji pierogów proponuje zapracowanym Polakom, kochającym tradycyjną kuchnię, gotowe pierogi z mięsem. Przygotowywane z niezwykłą pieczołowitością pierogi Jawo nadziane są po brzegi farszem ze świeżego mięsa wieprzowo wołowego doprawionego starannie skomponowanymi przyprawami z dodatkiem odrobiny przysmażonej cebulki. Ciasto pierogów z mięsem Jawo jest zawsze sprężyste i miękkie, ponieważ przygotowane zostało z najwyższej jakości mąki. Jego delikatny smak doskonale współgra z wytrawnym nadzieniem. Można podawać je zarówno na sposób tradycyjny ze śmietanką i cebulą lub w wersji nieco bardziej nowatorskiej na przykład z sosem paprykowo czosnkowym.

Przygotowanie pierogów z mięsem Jawo jest niezwykle proste i szybkie – wystarczy zamrożony produkt wrzucić do wrzącej, lekko osolonej wody i gotować ok. 10 minut. Przez ten czas pierożki zdążą stać się pulchne, sprężyste i niezwykle aromatyczne. Ze względu na swoje walory pierogi z mięsem Jawo zdobyły wiele wyróżnień, np. Znak ,,Poznaj dobrą żywność?, tytuł ,,Junior Eksportu? i wiele innych.

Ekonomiczne opakowanie dla całej rodziny zawiera 450 g produktu, który z pewnością starczy na sycący obiad dla całej dużej rodziny

Marka: Jawo, Opakowanie: 450 g, Cena: ok. 7,35 zł

A to już wiesz?  Jabłka prażone Stovit złote jak polska jesień

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy