Żywność

Subtelna Cebula

Wrocław, 15.02.2012 INFORMACJA PRASOWA MARKA : PRIMAVIKA ASORTYMENT: nowość PASTA SUBTELNA CEBULA Nowość – PASTA SUBTELNA CEBULA DELIKATNE AROMATY DLA ZDROWIA Wszystkim, którzy chcą jeść

Wrocław, 15.02.2012

INFORMACJA PRASOWA

MARKA : PRIMAVIKA
ASORTYMENT: nowość PASTA SUBTELNA CEBULA

Nowość – PASTA SUBTELNA CEBULA DELIKATNE AROMATY DLA ZDROWIA

Wszystkim, którzy chcą jeść zdrowo, ale przede wszystkim smacznie, firma Primavika proponuje zacząć dzień od pasty drożdżowej Subtelna Cebula. Jej nazwa w pełni oddaje wszystkie najważniejsze przymioty: wyjątkowy aromat oraz zawartość cennych składników odżywczych.

Pasta Subtelna Cebula przypomina konsystencją tradycyjny pasztet, jednak w istocie sporządzona została na bazie ekstraktów drożdżowych, które poddane procesowi hydrolizy sprawiają, że zawarte w paście elementy takie jak aminokwasy, peptydy, sole mineralne oraz witaminy stają się łatwiej przyswajalne.

Pasta drożdżowa Primaviki zachęca smakowitym aromatem smażonej cebulki. Doskonale komponuje się z delikatnym pszennym pieczywem oraz ze zdecydowanym smakiem razowego czy orkiszowego chleba. Idealnie współgra z warzywami, można jej użyć w ramach dipu do pokrojonych warzyw lub krakersów. Pasta stanowi także świetną bazę do farszu, na przykład do faszerowanych jajek lub papryczek. Jest zdrowa, pyszna i tak uniwersalna, ze można ją wykorzystać na bardzo, bardzo wiele wyjątkowo smacznych sposobów.

Subtelna Cebula – pasta zamknięta z wygodnym 165 gramowym słoiczku, jest idealna jako pożywne śniadanie w pracy lub sycąca i odżywcza kolacja.

Firma Primavika zajmuje się produkcją zdrowej żywności od 1998 r. Swoje przetwory przygotowuje tylko i wyłącznie ze składników pochodzących ze sprawdzonych źródeł, niemodyfikowanych genetycznie, bez konserwantów, sztucznych barwników i aromatów. Misją firmy jest promocja zdrowego stylu odżywiania i wytwarzanie produktów dla wegetarian i wegan. W 2004 roku Primavika uruchomiła także linię ekologicznych produktów z certyfikatem bioeksperta z kontrolowanych upraw ekologicznych. Produkowane są one wyłącznie z naturalnych surowców pochodzących z gospodarstw ekologicznych, które dostarczają żywność wyprodukowaną w sposób naturalny, bez użycia nawozów sztucznych i chemicznych środków ochrony roślin.

Producent: Primavika

A to już wiesz?  Trzymaj się ciepło. Herbata wzmacniająca odporność

Opakowanie: 165g

Cena: ok. 7 zł

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy