Produkty

Słodka, naturalna cytryna do zadań specjalnych

Wrocław, 15.09.2013 INFORMACJA PRASOWA MARKA : LIMMI ASOTYMENT: NOWOŚĆ! LIMMI SWEET NOWOŚĆ! LIMMI Sweet słodka, naturalna cytryna do zadań specjalnych Włoska marka Limmi znana jest

Wrocław, 15.09.2013
INFORMACJA PRASOWA
MARKA : LIMMI
ASOTYMENT: NOWOŚĆ! LIMMI SWEET
NOWOŚĆ! LIMMI Sweet słodka, naturalna cytryna do zadań specjalnych

Włoska marka Limmi znana jest konsumentom polskim przede wszystkim ze skoncentrowanych soków z najlepszych cytryn i limonek, dojrzewających w sycylijskim słońcu. Teraz jednak proponuje NOWOŚĆ Limmi Sweet. To nowa, słodka odsłona dotychczasowych soków równie przydatna i równie naturalna!

Limmi Sweet to sok wyciśnięty z sycylijskich cytryn, zebranych w odpowiednim momencie, kiedy jakość owoców jest najlepsza, czyli od stycznia do czerwca. Od dotychczasowych produktów wyróżnia go dodatek fruktozy. Fruktoza, która w soku Limmi zastępuje substancje słodzące, jest naturalnym cukrem, występującym w owocach. Dodaje naturalnej energii, wyśmienicie smakuje, a dodatkowo jest niskokaloryczna. To dlatego łyżeczka Limmi Sweet to tylko 10 kalorii. Może być więc bez obaw stosowana przez osoby na diecie jako zamiennik cukru do herbaty, a także np. jako dodatek do sałatek owocowych, deserów, lodów?

Limmi Sweet dzięki swojej skoncentrowanej formule świetnie nadaje się do przygotowania lemoniady w sam raz na upalne dni lub na przyjęcie w gronie znajomych. Smakować będzie tak, jak przyrządzona z owoców, zebranych przed kilkoma chwilami. Dzięki dodatkowi naturalnego olejku eterycznego możemy być pewni, że intensywny zapach będzie utrzymywał się do 9 miesięcy po otwarciu opakowania. Limmi Sweet dostępne jest w poręcznej, 200-ml niewielkiej buteleczce, której zawartość starcza na bardzo długo.

http://indexfood.pl/uploads/tx_news/limmi_sweet.png www.indexfood.pl,

Marka: LIMMI , Pojemność: 200ml, Cena: ok.5.99zł , Dystrybutor: Index Food

A to już wiesz?  Ekologiczne mleko początkowe 1 na bazie mleka koziego

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy