Żywność

Schab chłopski Gobarto

Warszawa, 20 lutego 2013r. Schab chłopski – nowość w portfolio marki Gobarto. Do wyrafinowanej listy kilkunastu ekskluzywnych produktów marki Gobarto dołączył kolejny wyrób Schab chłopski.

Warszawa, 20 lutego 2013r.

Schab chłopski – nowość w portfolio marki Gobarto.

Do wyrafinowanej listy kilkunastu ekskluzywnych produktów marki Gobarto dołączył kolejny wyrób Schab chłopski. Wędliny znajdujące się w portfolio marki wytwarzane są z najwyższej jakości polskiej wieprzowiny pochodzącej z czystych ekologicznie terenów północnego Mazowsza.

Wyroby ze znakiem Gobarto produkowane są z najwyższej klasy surowców z dodatkiem przypraw naturalnego pochodzenia. Wytwarzane są według starannie sporządzonych receptur. Stosowane nowoczesne technologie pakowania zapewniają trwałość i termin przydatności do spożycia oraz wygodę w użyciu. Łączą w sobie wyrafinowany smak i apetyczny wygląd staną się ozdobą każdego polskiego stołu, zarówno podczas wykwintnej kolacji jak i rodzinnego śniadania.

Schab chłopski to produkt peklowany uzyskany ze schabu wieprzowego. Zanim pojawia się w sklepowych ladach, schab chłopski poddawany jest parzeniu i pieczeniu. Na jego wyjątkowe walory smakowe wpływa specjalna posypka z ziarnami pieprzu i gorczycy. Tak doprawiona wędlina świetnie smakuje jako samodzielna przystawka podczas spotkania z przyjaciółmi i rodziną. Doskonale sprawdzi się też jako główny składnik śniadań i kolacji.

Cena produktu sugerowana przez producenta:
– Schab chłopski , cena około 22,26 zł/kg

A to już wiesz?  Żurawina zachwyca swoją wyjątkowością

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy