Zioła

Mistik – ziołowy lek

Jakie działanie i zastosowanie ma ziołowy srodek Mistik?Przede wszystkim, obniża napięcie psycho-emocjonalne. Oprócz tego, zmniejsza wrażliwość na hałas, swiatło i czynniki irytujące, zmniejsza bóle głowy i migrenę, reguluje sen (tak jest w opisie podanym przez producenta, aczkolwiek nie wiem, co miałoby oznaczać owo regulowanie snu), zaburzenia nerwowe lub psychiczne, ostre i chroniczne choroby płuc i górnych dróg oddechowych, w praktyce stomatologicznej (ból zęba,

Jakie działanie i zastosowanie ma ziołowy srodek Mistik?
Przede wszystkim, obniża napięcie psycho-emocjonalne. Oprócz tego, zmniejsza wrażliwość na hałas, swiatło i czynniki irytujące, zmniejsza bóle głowy i migrenę, reguluje sen (tak jest w opisie podanym przez producenta, aczkolwiek nie wiem, co miałoby oznaczać owo regulowanie snu), zaburzenia nerwowe lub psychiczne, ostre i chroniczne choroby płuc i górnych dróg oddechowych, w praktyce stomatologicznej (ból zęba, zapalenie jamy ustnej, dziąseł).

Przeciwwskazania: w przypadku zwiększonej wrażliwości na składniki preparatu, w czasie ciąży i karmienia oraz nie podawać dzieciom przed 12 rokiem życia.

Skład:
Maczek kalifornijski (Eschscholizia californica Cham.) – 135 mg
Wrotycz (złocień) maruna (Tanaceum parthenium L.) – 50 mg
Lipa drobnolistna (Tilia cordata Mill.) – 50 mg
Witamina B1 – 0,4 mg
Witamina B6 – 0,4 mg
Witamina B12 – 0,4 mcg

Nawet w przypadku zażywania preparatów ziołowych, należy uzgodnićto z lekarzem. Nie wiadomo, czy nie masz uczulenia na dany składnik,albo czy nie będzie szkodził Ci on z powodu choroby czy dolegliwości, o których wie lekarz.

A to już wiesz?  Spermatogeneza

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy