Żywność

Razowy kwas chlebowy – Naturalny sposób na orzeźwienie!

INFORMACJA PRASOWA Warszawa, wrzesień 2013 Nowość: Razowy kwas chlebowy – Naturalny sposób na orzeźwienie! Jesteśmy coraz bardziej świadomymi konsumentami. Zwracamy uwagę na etykiety, sprawdzamy skład

INFORMACJA PRASOWA
Warszawa, wrzesień 2013
Nowość: Razowy kwas chlebowy – Naturalny sposób na orzeźwienie!

Jesteśmy coraz bardziej świadomymi konsumentami. Zwracamy uwagę na etykiety, sprawdzamy skład poszczególnych produktów spożywczych, wybieramy te, które są naturalne i nieprzetworzone. Cenimy produkty pozbawione sztucznych składników, wybierając takie, które korzystnie wpływają na nasz organizm. Szukamy wartościowych odpowiedników nie tylko wśród jedzenia ale także napojów. Teraz na rynku pojawiła się nowość, alternatywa dla słodzonych, kolorowych, gazowanych napojów naturalny, zbożowy Razowy Kwas Chlebowy

Słodzone napoje, kolorowe soki czy smakowe wody to stały element domowej szafki z napojami. Chcąc ugasić pragnienie sięgamy po znane smaki i produkty. A ich walory smakowe nie zawsze idą w parze z jakością produktów i składników, z których są przygotowywane. Przyzwyczajenie i nawyki wiążą się w tym przypadku z wyborem nie zawsze korzystnym dla zdrowia czy dobrego samopoczucia. Sztuczne barwniki, aromaty i ulepszacze to podstawowa zawartość popularnych napojów gazowanych. Dlatego zamiast sztucznych napojów warto spróbować czegoś nowego, opartego o tradycyjną i znaną od pokoleń recepturę.

Razowy Kwas Chlebowy, bo o nim mowa, to naturalny, bezalkoholowy napój gazowany. Przygotowywany na bazie zbóż i w 100% z naturalnych składników zaskakuje smakiem i zdobywa zwolenników wśród dzieci i dorosłych. To właśnie dzięki zawartości zbóż ma charakterystyczny, lekki posmak chleba ze słodką i kuszącą nutą karmelu. Napój nie zawiera konserwantów ani sztucznych barwników i aromatów, dlatego jest wartościowy dla naszego organizmu. Ale przede wszystkim – jest smaczny! Nie tylko doskonale orzeźwia i gasi pragnienie, jest także alternatywą dla konsumentów szukających doskonałego i naturalnie gazowanego napoju dla całej rodziny. Produkt dostępny w 3 wariantach smakowych: klasyczny, żurawinowy i śliwkowy trafił już na półki sklepowe w całej Polsce. Wersje smakowe powstały na bazie naturalnych soków z owoców.

Produkt zaskakuje smakiem, dlatego zwolennicy nowości sięgną z zainteresowaniem po butelkę. Zawartość szybko przekonuje bo dostarcza intrygujących i złożonych doznań smakowych, a te powodują, że ma się ochotę sięgać po kolejną porcję. Napój jest doskonałym wyborem dla osób, które dbają o dietę swoją i swojej rodziny – świadomie wybierają produkty najlepszej jakości, ale ważny jest dla nich odpowiadający wszystkim smak. Razowy Kwas Chlebowy to inspirowany tradycją naturalny, gazowany napój dla wszystkich.

A to już wiesz?  Pyzy ziemniaczane JAWO

Dostępne produkty:
Razowy Kwas Chlebowy, klasyczny cena 3,80 zł
Razowy Kwas Chlebowy, z dodatkiem soku z żurawiny cena 3,80 zł
Razowy Kwas Chlebowy, z dodatkiem soku ze śliwki cena 3,80 zł

Razowy kwas chlebowy_śliwka

Razowy kwas chlebowy_żurawina

Razowy_key visual_produktowy

Razowy kwas chlebowy_naturalny

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy