Produkty lecznicze naturalne

Mleczko Pszczele Forever

Mleczko Pszczele jest jednym z najbardziej niezwykłych tworów przyrody i to nie tylko dla tego, że Natura przeznaczyła je na pokarm dla wybrańców losu, czyli jedynie dla królowej ula. Na szczególny podziw zasługuje bogactwo składników odżywczych oraz proporcje pomiędzy

Mleczko Pszczele jest jednym z najbardziej niezwykłych tworów przyrody i to nie tylko dla tego, że Natura przeznaczyła je na pokarm dla wybrańców losu, czyli jedynie dla królowej ula. Na szczególny podziw zasługuje bogactwo składników odżywczych oraz proporcje pomiędzy nimi.

Mleczko Pszczele Forever jest bardzo cennym dodatkiem wspomagającym naszą dietę. Poprawia pamięć, koncentrację, widzenie, wzmacnia zasób sił życiowych oraz zdolność do wysiłku fizycznego i intelektualnego. Jest także mocnym afrodyzjakiem oraz obniża poziom cholersterolu we krwi. Mleczko pszczele powoduje lepsze dotlenienie wszystkich tkanek, zwłaszcza kory mózgowej i mięsnia sercowego. Jest to starochiński lek na powstrzymanie procesu starzenia się organizmu. Jest wjątkowo bogate w kwas pantotenowy i inne witaminy z grupy B oraz A, C, D i H.

A to już wiesz?  Baseny termalne lepsze od kąpieli w mleku

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy