Medycyna i zdrowie

Miernik do kontroli aparatury medycznej Benning ST750

Miernik do kontroli aparatury medycznej Benning ST750 Urządzenie BENNING ST750 pozwala kontrolować urządzenia elektryczne i oprzyrządowanie. Zgodnie z normą EN 62353 dokonamy nim testu elektrycznej

Miernik do kontroli aparatury medycznej Benning ST750

Urządzenie BENNING ST750 pozwala kontrolować urządzenia elektryczne i oprzyrządowanie. Zgodnie z normą EN 62353 dokonamy nim testu elektrycznej aparatury medycznej, np. łóżek szpitalnych, urządzenia EKG itp. Urządzenie spełnia również niemieckie normy BGV A3, OVE/ONORM E8701 i NEN 3140, DIN 701-702, gwarantuje nam to, że posługujemy się miernikiem z najwyższej półki.

Obsługa urządzenia odbywa się poprzez dotykowy, kolorowy ekran LCD. Karta pamięci pozwala zapisać, co najmniej 100000 wyników pomiarów.
Aby ułatwić wykonywanie pomiarów urządzenie ma zapisane w pamięci przykładowe konfiguracje podłączeń. Dwa gniazda USB pozwalają podłączyć zewnętrzną klawiaturę, drukarkę czy urządzenia peryferyjne. 1x gniazdo RS 232 przeznaczone do podłączenia czytnika kodów. Urządzenie daje nam możliwość pomiaru rezystancji przewodu ochronnego z prądem 200 mA DC i 10 A AC. Rezystancję izolacji zmierzymy napięciami od 50 V do 500 V. Miernikiem zmierzymy prąd przewodu ochronnego, prąd obciążenia, moc skuteczną. Jesteśmy w stanie sprawdzić przewodu podłączeniowe urządzenia, ze wskazaniem na konkretną żyłę w przypadku uszkodzenia. Za pomocą adaptera skontrolujemy odbiorniki 3-fazowe.

Urządzenie to dla pracowników serwisów, którzy obsługują szpitale, przychodnie jest przyrządem kompletnym i wystarczającym do pełnej obsługi Klienta.

Miernik do kontroli aparatury medycznej Benning ST 750, cena od 7 747,77 brutto

Producent: Benning
Dystrybutor: Lange Łukaszuk www.langelukaszuk.pl

Firma BENNING została założona w 1938 r. Jest to jeden z wiodących producentów sprzętu diagnostycznego w motoryzacji, w przemyśle; urządzeń utrzymujących napięcie, a od 1948 również wskaźników napięcia. W ciągu swojej prawie 70-letniej historii pokazała, że jest godna zaufania, zjednała sobie klientów, którzy znajdują w ofercie przyrządy spełniające ich oczekiwania. Szeroka gama produktów, spełniających międzynarodowe normy IEC/EN 61243-3(DIN VDE 0682-401) klasa napięcia B, zdobyła szeroką rzesze klientów na całym świecie i od kilku lat powiększa grono zwolenników również w Polsce. Dzięki swojemu doświadczeniu w dziedzinie technologii przyrządów probierczych, pomiarowych i zabezpieczających produkty firmy BENNING charakteryzują się niezawodnością, uniwersalnością oraz co bardzo ważne bezpieczeństwem użytkowania.

A to już wiesz?  Smaki Sezonu Almette

LANGE ŁUKASZUK s. j., rozpoczęła swoją działalność w roku 1987. Od tej pory skutecznie i z powodzeniem działa na konkurencyjnym rynku elektronarzędzi, narzędzi ręcznych, osprzętu, oświetlenia automatycznego i klejów termotopliwych. Początkowa działalność opierała się na dystrybucji produktów firmy Steinel, następnie do marek dystrybuowanych przez LANGE ŁUKASZUK dołączyły kolejno: Proxxon, Novus, Felo, NWS, Kress, Benning, Bondhus, Scheppach, Collomix oraz Starmix. Sprzedanym wyrobom LANGE ŁUKASZUK zapewnia pełną obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną w dwudziestu swoich punktach serwisowych na terenie kraju.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy