Produkty

KROKIETY Z MIĘSEM JAWO NIE TYLKO DO BARSZCZU

Wrocław, 04.02.2014 r. INFORMACJA PRASOWA MARKA : JAWO ASORTYMENT: KROKIETY Z MIĘSEM KROKIETY Z MIĘSEM JAWO NIE TYLKO DO BARSZCZU Nie mając czasu na własnoręczne

Wrocław, 04.02.2014 r.

INFORMACJA PRASOWA

MARKA : JAWO
ASORTYMENT: KROKIETY Z MIĘSEM

KROKIETY Z MIĘSEM JAWO NIE TYLKO DO BARSZCZU

Nie mając czasu na własnoręczne przygotowanie obiadu można na szczęście skorzystać z szerokiej oferty produktów gotowych, dostępnych w sklepach. Przy wyborze jednak warto zastanowić się chwilkę i poza ceną zwrócić uwagę także na jakość i sprawdzić, czy produkt np. został przygotowany ręcznie.

Ręczna produkcja sprawia, że dania smakują zupełnie inaczej, a dzięki temu, że są zamrożone zaraz po zrobieniu nie tracą też swoich wartości odżywczych. Takie też są krokiety z mięsem Jawo. Nadziane mieszanką najwyższej jakości mięsa wołowego i wieprzowego z dodatkiem aromatycznych przypraw są gotowe do wrzucenia na patelnię. Kilka minut smażenia sprawia, że ich skórka staje się złocista i chrupiąca. Farsz natomiast odznacza się intensywnym smakiem i doskonałą konsystencją. Krokiety z mięsem Jawo nie zawierają sztucznych barwników ani wzmacniaczy smaku. Ich sekret tkwi w domowej, staropolskiej recepturze, która nie zmieniła się od lat i oczywiście w ręcznym przygotowaniu.Tradycyjnie krokiety podaje się z barszczem czerwonym, jednak równie dobrze smakować będą z bulionem lub jako samodzielna przekąska.

Jak przygotować krokiety?

Krokiety przygotować można na kilka sposobów, a każdy z nich jest szybki i prosty.

Po rozmrożeniu można podsmażać je na patelni przez 3 minuty, podgrzewać w kuchence mikrofalowej przy mocy 600 W przez 3 minuty lub w piekarniku, podgrzewając w temp. 180 stopni C przez 8 minut.

Wydajne i estetyczne opakowanie zawiera 400 g pysznych krokietów, którym ciężko się oprzeć.

Marka: Jawo

Opakowanie: 400 g

Cena: ok. 7,50 zł

A to już wiesz?  Historia pierogów

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy