Porady

Jak walczyć z komarami

Jak walczyć z komarami
Sezon na komary trwa. Najbardziej narażone na wzmożone ataki insektów są miejscowości dotknięte klęską powodzi. Aura pozostaje dość kapryśna, a temperatury nadal raczej wysokie co

Sezon na komary trwa. Najbardziej narażone na wzmożone ataki insektów są miejscowości dotknięte klęską powodzi. Aura pozostaje dość kapryśna, a temperatury nadal raczej wysokie co sprzyja wylęgowi sporych ilości niechcianych owadów. Zanim nadejdzie polska złota jesień trzeba uzbroić się w cierpliwość i środki odstraszające komary.

Na rynku polskim półka do walki z insektami wciąż się rozszerza i co roku przybywają nowe marki, nowe pomysły na walkę z krwiopijczyni owadami. Plastry, spraye, kremy, spiralki zapachowe, włączniki do kontaktów wybór ogromny. Nieco zmniejsza się ilość możliwości jeśli założymy, że produkt ma być łatwy w aplikacji, poręczny, z naturalnymi składnikami i odpowiedni dla dzieci. A gdybyśmy do tejże listy dodali jeszcze jedno kryterium modny, co może się wydawać nieco wyrafinowane to pozostaje tylko jeden wybór.

Niekwestionowanym królem mody, wygody i skuteczności w walce z komarami jest hit lata 2010 opaska MOSBITO?. Ten innowacyjny produkt jest niezmiernie prosty w użyciu, a dzięki nowoczesnej technologii działa aż do 5 dni! Kolorowa, silikonowa opaska na ręce prezentuje się modnie, jest wygodna, wodoodporna i przeszła pozytywnie testy dermatologiczne co może mieć istotne znaczenie dla rodziców poszukujących bezpiecznych środków dla swoich pociech. Badania przeprowadzono zgodnie z aktualnymi zaleceniami Komisji ds. Standardów Polskiego Towarzystwa Alergologicznego. Na podstawie uzyskanych wyników nie stwierdzono właściwości uczulających i drażniących produktu nawet u osób o wrażliwej skórze.
Seria produktów MOSBITO? pozwala wybrać najbardziej odpowiedni i ulubiony, a przede wszystkim skuteczny sposób ochrony przed komarami i innymi insektami.

Producent MOSBITO? oferuje również inne formy produktów chroniących przed komarami, takich jak innowacyjne plastry odstraszające komary oraz płyn w aerolozu przeciw komarom i kleszczom.

***
Verco Sp. z o.o. to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma na rynku farmaceutycznym i FMCG. Jej działania skierowane są do dzieci i ich rodziców oraz do kobiet w ciąży. W ofercie firmy znajdują się wysokiej jakości produkty żywieniowe dla niemowląt i małych dzieci mleka modyfikowane i kaszki HUMANA, herbatki oraz woda dla niemowląt HUMANA, a także produkty z rynku farmaceutycznego: nowoczesny suplement diety dla kobiet w ciąży i mam karmiących piersią preparat PregnaPLUS, suplement diety skutecznie uzupełniający profilaktykę leczenia infekcji dróg moczowych – Femisept URO. Nowością w ofercie jest probiotyk nowej generacji – Trivagin.

A to już wiesz?  Evecare

Więcej informacji w serwisach: www.verco.com.pl www.kidy.pl www.miaorganic.pl www.mosbito.pl www.humana.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy